Вбудована - підпис розміщується у файлі, зазвичай з розширенням p7s, разом з даними, що підписуються
Відкріплена - підпис розміщується у файлі, зазвичай з розширенням p7s, окремо від даних, що підписуються
Простий формат ASIC-S - дані та підпис зберігаються в архіві. Дозволяє зберігати один файловий об'єкт з пов'язаним е-підписом та в подальшому додавати нові. Також дає можливість додавати файли для захисту е-позначок часу.
Розширений формат ASIC-E - дані та підпис зберігаються в архіві. Дозволяє зберігати один або кілька файлових об'єктів з пов'язаними е-підписами та в подальшому додавати файлові об'єкти, файли е-підпису та е-позначки часу.
Позначка «Додати підпис до вже існуючого» (таким чином, можуть підписувати один файл кілька осіб).
Формат ЕП:
Базовий (CAdES-BES) - використовується для автентифікації підписанта та перевірки цілісності електронного документа в період чинності сертифіката відкритого ключа (сертифікат)
З повними даними для перевірки (CAdES-X Long) - можливість встановлення дійсності ЕП у довгостроковому періоді (після закінчення строку чинності сертифікату)
XAdES:
Базовий (XAdES-B-B) - базова перевірка достовірності і цілісності даних
З повними даними для перевірки (XAdES-B-LT) - додаються повні дані для перевірки
Для тривалого (архівного) зберігання (XAdES-B-LTA) - е-підпис для тривалого (архівного) зберігання
Генерація QR-коду.
«Файл». Включає в себе поле:
Файл/Файли для підпису (перетягнути файл(и) з Провідника на область «Перетягніть файл(и) чи огляд» або обрати необхідний файл(файли) для підпису, натиснувши на цю область);
Кнопка «Створити ЕП» (здійснює накладання ЕП на файл, який завантажено);
Кнопка «Очистити форму» (здійснює очищення всієї форми). Очищення форми щоразу не є обов'язковим, так як після завершення сесії, автоматично будуть очищені всі форми, які використовувалися під час останньої сесії.
Кнопка «Видалити» (з'являється кнока після завантаження файлу/файлів для підпису, дозволяє видалили випадково завантажений файл)
Кнопка «Зберегти» (з'являється кнопка після створення ЕП, дозволяє зберегти кожен файл окремо)
Кнопка «Зберегти ZIP» (з'являється кнопка після створення ЕП, дозволяє зберегти підписаний файл/файли в одному архіві)
«Текстові дані». Включає в себе 2 поля:
Кодування UTF-16LE та UTF-8.
Текстові дані для підпису (у поле слід внести текстові дані);
Додатковий опис (опис до текстових даних);
Кнопка «Створити ЕП» (здійснює накладання ЕП на текстові дані, який завантажено);
Кнопка «Очистити форму» (здійснює очищення всієї форми). Очищення форми щоразу не є обов'язковим, так як після завершення сесії, автоматично будуть очищені всі форми, які використовувалися під час останньої сесії.
Підпис у кодування Base64 (виведення підписаних текстових даних).
Anchor
Рис. 5153
Рис. 5153
Рис. 5153. Вкладка «Створення ЕП»
Створення ЕП за типом «Вбудований» на файл
...
Процес Створення ЕП починається з того, що вказуються «Параметри для створення ЕП»: Тип ЕП, Формат ЕП та обирається файл для підпису, натискаємо кнопку «Створити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з установки та експлуатації Агенту ЄСКО (Java). За необхідності можна видалити файл натиснувши відповідну кнопку та додати ще, але слід зауважити, що максимальний об'єм всіх файлів не повинен перевищувати 100Мб.
Процес Створення ЕП починається з того, що вказуються «Параметри для створення ЕП»: Тип ЕП, Формат ЕП та обирається файл для підпису, натискаємо кнопку «Створити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з установки та експлуатації Агенту ЄСКО (Java). За необхідності можна змінити файл. За необхідності можна видалити файл натиснувши відповідну кнопку та додати ще, але слід зауважити, що максимальний об'єм всіх файлів не повинен перевищувати 100Мб.
Anchor
Рис. 5758
Рис. 5758
Рис. 5758. Створення ЕП
Після натискання на кнопку «Створити ЕП» з'являється вікно із запитом дозволу на використання ЕП, для того, щоб дати дозвіл необхідно натиснути «ОК», Шифр-CaaS. Настанова з установки та експлуатації Агенту ЄСКО (Java). Якщо натиснути кнопку «Відміна», підпис не буде створено та операція буде завершена.