Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

...

  1. АЦСК/КНЕДП Національного банку України;
  2. АЦСК/КНЕДП ІДД ДФСДПС;
  3. АЦСК/КНЕДП органів юстиції України (ДП НАІС/ ДП ДІЯ);
  4. АЦСК/КНЕДП ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»;
  5. АЦСК/КНЕДП ПАТ «КБ «Приватбанк»;
  6. АЦСК/КНЕДП ПАТ «УкрСиббанк»;
  7. АЦСК/КНЕДП «Masterkey» ТОВ «Арт-мастер»;
  8. АЦСК/КНЕДП Збройних Сил;
  9. АЦСК/КНЕДП Міністерства внутрішніх справ України;
  10. АЦСК/КНЕДП Державної прикордонної служби;
  11. АЦСК/КНЕДП Укрзалізниці;
  12. АЦСК/КНЕДП ринку електричної енергії;
  13. АЦСК/КНЕДП ПАТ «Національний депозитарій України»;
  14. АЦСК/КНЕДП ТОВ «Ключові системи»;
  15. АЦСК/КНЕДП ДП «Українські спеціальні системи»;
  16. АЦСК/КНЕДП Генеральної прокуратури України;
  17. АЦСК/КНЕДП ПАТ «Ощадбанк».
  18. АЦСК/КНЕДП Державної казначейської служби України (з ключами, які отримано після 31.01.2020).

...

Після завантаження даних ключового контейнеру у вікні «Єдиного сервісу криптографічних операцій» з'являються такі поля та відповідні опції, Рис. 12 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту:

1.Вкладка «Особистий ключ», яка містить кнопки:

...

  • «Параметри перевірки ЕП» включає в себе:
    • Можна вказати «Тип ЕП» (Вбудована чи Відкріплена).
    • Режим перевірки електронної позначки часу для ЕП (Ігнорувати електронну позначку часу чи перевіряти електронну позначку часу, якщо вона присутня чи повертати помилку, якщо вона відсутня).
    • Режим перевірки електронної позначки часу для даних (Ігнорувати електронну позначку часу чи перевіряти електронну позначку часу, якщо вона присутня чи повертати помилку, якщо вона відсутня).
  • Розширення ЕП
  • Генерація QR-коду
  • «Файл» включає в себе 2 поля, якщо:
    • Тип ЕП - Відкріплена: файл для перевірки (файл на який було накладено підпис) та файл з підписом (файл, який містить підпис). Включає в себе одне поле.
    • Тип ЕП – Вбудована: файл з підписом (файл який містить підпис).

Anchor
Рис. 12
Рис. 12
Рис. 12. Клієнт ЄСКО після завантаження даних ключового контейнеру

...

Вкладка «Створення ЕП» містить розділи: Параметри створення ЕП, Файл та Текстові дані, Рис. 13 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту

Розділ «Параметри створення ЕП», який у свою чергу включає:

...

  • CAdES-BES. Або «Базовий ЕП» використовується для автентифікації підписанта та перевірки цілісності електронного документа в період чинності сертифіката відкритого ключа (сертифікат). Формат «Базовий ЕП» не надає можливості встановити дійсність підпису у випадку, якщо ЕП перевіряється після закінчення строку чинності сертифіката або скасування сертифіката після формування ЕП;
  • CAdES-X Long. Або «З повними даними для перевірки» можливість встановлення дійсності ЕП у довгостроковому періоді (після закінчення строку чинності сертифікату).

Anchor
Рис. 13
Рис. 13
Рис. 13. Вкладка «Створення ЕП»

...

Процес Створення ЕП починається з того, що вказуються «Параметри для створення ЕП», Тип ЕП «Вбудована» та Формат ЕП (CAdES-BES чи CAdES-X Long), обирається файл для підпису, натискаємо кнопку «Створити ЕП», Рис. 14 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. За необхідності можна видалити файл натиснувши відповідну кнопку та додати ще, але слід зауважити, що максимальний об'єм всіх файлів не повинен перевищувати 100Мб.

Anchor
Рис. 14
Рис. 14
Рис. 14. Створення ЕП

Після натискання з'являється вікно про успішне створення електронного підпису, Рис. 15 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Anchor
Рис. 15
Рис. 15
Рис. 15. Повідомлення про створення електронного підпису

Далі за допомогою «стрілки вниз», яка розташована напроти кожного файлу дає змогу зберегти файл, Рис. 16 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Далі за необхідності обираємо шлях для збереження файлу та очищаємо форму.

Anchor
Рис. 16
Рис. 16
Рис. 16. Збереження підпису у файл

...

Процес Створення ЕП починається з того, що вказуються «Параметри для створення ЕП», Тип ЕП «Відкріплена» та Формат ЕП (CAdES-BES чи CAdES-X Long), обирається файл для підпису, натискаємо кнопку «Створити ЕП», Рис. 17 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. За необхідності можна видалити файл натиснувши відповідну кнопку та додати ще, але слід зауважити, що максимальний об'єм всіх файлів не повинен перевищувати 100Мб.

Anchor
Рис. 17
Рис. 17
Рис. 17. Створення ЕП

Після натискання з'являється вікно про успішне створення електронного підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 18
Рис. 18

Image Removed

Рис. 18. Повідомлення про створення електронного підпису

Далі за допомогою «стрілки вниз», яка розташована напроти кожного файлу дає змогу зберегти файл, Рис. 19 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. Далі за необхідності обираємо шлях для збереження файлу та очищаємо форму.

Anchor
Рис. 19
Рис. 19
Рис. 19. Збереження підпису у файл

...

Процес Створення ЕП починається з того, що вказуються «Параметри для створення ЕП», Тип ЕП «Вбудована» та Формат ЕП (CAdES-BES чи CAdES-X Long), тип кодування, вказується текст для підпису, натискаємо кнопку «Створити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 20
Рис. 20

Image Removed

Рис. 20. Створити ЕП

Після натискання з'являється вікно про успішне створення електронного підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 21
Рис. 21

Image Removed

Рис. 21. Повідомлення про створення електронного підпису

Далі у полі «Підпис у кодуванні Base64» з'являється текст з підписом, Рис. 22 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту, далі за необхідності очищаємо форму.

Anchor
Рис. 22
. Результат підпису
Рис. 22
Рис. 22. Результат підпису тестових даних

Створення ЕП за типом «Відкріплена» на текстові дані

...

Процес Створення ЕП починається з того, що вказуються «Параметри для створення ЕП», Тип ЕП «Відкріплена» та Формат ЕП (CAdES-BES чи CAdES-X Long), обирається файл для підпису, натискаємо кнопку «Створити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 23
Рис. 23

Image Removed

Рис. 23. Створити ЕП

Після натискання з'являється вікно про успішне створення електронного підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 24
Рис. 24

Image Removed

Рис. 24. Повідомлення про створення електронного підпису

Далі у полі «Підпис у кодуванні Base64» з'являється текст з підписом, Рис. 25 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. Далі за необхідності очищаємо форму.

Anchor
Рис. 25
Рис. 25
Рис. 25. Результат підпису текстових даних

...

За аналогією, як і при створенні звичайного підпису (за допомогою файлового контейнеру), необхідно завантажити файл/файли/текстові дані та натиснути кнопку «Створити ЕП», Рис. 26. Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

На телефон приходить повідомлення про підтвердження створення ЕП та введення ПІН-коду, Рис. 27-Рис. 28 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту-Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Про успішне створення мобільного ЕП повідомляється у відповідному повідомлені, Рис. 29 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Anchor
Рис. 26
Рис. 26
Рис. 26. Створення мобільного ЕП

Anchor
Рис. 27
Рис. 27
Рис. 27. Підтвердження створення мобільного ЕП

Anchor
Рис. 28
Рис. 28
Рис. 28. Введення ПІН-коду

Anchor
Рис. 29
Рис. 29
Рис. 29. Повідомлення про створення ЕП

...

Вкладка «Перевірити ЕП» містить розділи: Параметри перевірки ЕП, Текстові дані та Файл, Рис. 30-Рис. 31 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту-Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Розділ «Параметри перевірки ЕП», який у свою чергу включає:

...

4.Позначка «Розширити ЕП».

5.Генерація QR-коду

Anchor
Рис. 30
Рис. 30
Рис. 30. Вкладка «Перевірити ЕП»

...

  1. Поле «Файл для перевірки» (обирається файл, який не містить підпис – початковий файл);
  2. Поле «Файл з підписом» (обирається файл, який містить підпис за типом ЕП Відкріплена);
  3. Кнопка «Перевірити ЕП» (перевіряє дійсність електронного підпису за допомогою завантаженого файлу з підписом для файлу для перевірки);
  4. Кнопка «Очистити форму» (здійснює очищення всієї форми). Очищення форми щоразу не є обов'язковим, так як після завершення сесії, автоматично будуть очищені всі форми, які використовувалися під час останньої сесії.

Anchor
Рис. 31
Рис. 31
Рис. 31. Вкладка «Перевірити ЕП» зі вказівкою позначки «Розширення ЕП»

...

Для перевірки ЕП за типом «Вбудована» необхідно у розділі «Параметри перевірки ЕП» вказати Тип ЕП – Вбудована, та вказати параметр для Режиму перевірки електронної позначки часу для ЕП та Режиму перевірки електронної позначки часу для даних, обираємо файл з підписом, натискаємо кнопку «Перевірити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 32
Рис. 32

Image Removed

Рис. 32. Перевірка ЕП

Після натискання кнопки «Перевірити ЕП», з'являється повідомлення з результатами перевірки електронного підпису, Рис. 33 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Anchor
Рис. 33
. Повідомлення
Рис. 33
Рис. 33. Повідомлення про дійсність електронного підпису

Після натискання «ОК», з'являється інформація про дійсність підпису, вказується інформація про підписанта та дату підпису, Рис. 34 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. За необхідності зберегти первинні дані (без підпису), натиснувши на кнопку «Зберегти підписані дані». Після чого, натискаємо кнопку «Очистити форму».

Anchor
Рис. 34
Рис. 34
Рис. 34. Результат перевірки

...

Для перевірки ЕП за типом «Відкріплена» необхідно у розділі «Параметри перевірки ЕП» вказати Тип ЕП – Відкріплена, та вказати параметр для Режиму перевірки електронної позначки часу для ЕП та Режиму перевірки електронної позначки часу для даних, обираємо файл з підписом, натискаємо кнопку «Перевірити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 35
Рис.

...

35
Рис. 35. Перевірка ЕП

Після натискання кнопки «Перевірити ЕП», з'являється повідомлення з результатами перевірки електронного підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 36
Рис. 36

Image Removed

Рис. 36. Повідомлення про дійсність електронного підпису

Після натискання «ОК», з'являється інформація про дійсність підпису, вказується інформація про підписанта та дата підпису, Рис. 37 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. Після чого, натискаємо кнопку «Очистити форму».

Anchor
Рис. 37
Рис. 37
Рис. 37. Результат перевірки

...

Для перевірки ЕП за типом «Вбудована» необхідно у розділі «Параметри перевірки ЕП» вказати Тип ЕП – Вбудована, та вказати параметр для Режиму перевірки електронної позначки часу для ЕП та Режиму перевірки електронної позначки часу для даних, обираємо текст з підписом, натискаємо кнопку «Перевірити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 38
Рис.

...

38
Рис. 38. Перевірка ЕП

Після натискання кнопки «Перевірити ЕП», з'являється повідомлення з результатами перевірки електронного підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 39
Рис.

...

39
Рис. 39. Повідомлення про дійсність електронного підпису

Після натискання «ОК», з'являється інформація про дійсність підпису, вказується інформація про підписанта та дату підпису, Рис. 40 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. Після чого, натискаємо кнопку «Очистити форму».

Anchor
Рис. 40
Рис. 40
Рис. 40. Результат перевірки

Перевірка ЕП за типом «Відкріплена», текстові дані

...

Для перевірки ЕП за типом «Відкріплена» необхідно у розділі «Параметри перевірки ЕП» вказати Тип ЕП – Відкріплена, та вказати параметр для Режиму перевірки електронної позначки часу для ЕП та Режиму перевірки електронної позначки часу для даних, обираємо текст з підписом, натискаємо кнопку «Перевірити ЕП», Рис. 41 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Anchor
Рис. 41
Рис. 41
Рис. 41. Перевірка ЕП

Після натискання кнопки «Перевірити ЕП», з'являється повідомлення з результатами перевірки електронного підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 42
Рис.

...

42
Рис. 42. Повідомлення про дійсність електронного підпису

Після натискання «ОК», з'являється інформація про дійсність підпису, вказується інформація про підписанта та дата підпису, Рис. 43 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. Після чого, натискаємо кнопку «Очистити форму».

Anchor
Рис. 43
Рис. 43
Рис. 43. Результат перевірки

...

Вкладка «Перевірити ЕП» містить додаткову позначку «Розширити ЕП», при її вказівці, зовнішній вигляд сторінки видозмінюється та стають доступні нові кнопки, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 44
Рис.

...

44
Рис. 44. Вкладка «Перевірити ЕП» з позначкою «Розширення ЕП»

...

На прикладі вбудованого електронного підпису, який отримано раніше. Слід обрати файл та натиснути кнопку «Перевірити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 45
Рис.

...

45
Рис. 45. Розширення вбудованого ЕП

Отримати повідомлення про успішне розширення підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 46
Рис.

...

46
Рис. 46. Повідомлення про результат перевірки та розширення ЕП

Отримати результат перевірки електронного підпису та зберегти файл натиснувши відповідну кнопку, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 47
Рис. 47
Image RemovedРис. 47. Розширення вбудованого ЕП

За умови, якщо було завантажено файл вже з повними даними для перевірки, то з'явиться повідомлення про це, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 48
Рис.

...

48
Рис. 48. Результати розширення підпису з повними даними для перевірки

...

На прикладі відкріпленого електронного підпису, який отримано раніше. Слід вказати підписані дані та натиснути кнопку «Перевірити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 49
Рис.

...

49
Рис. 49. Розширення вбудованого ЕП

...

Отримати повідомлення про успішне розширення підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 50
Рис.

...

50
Рис. 50. Повідомлення про перевірку та розширення підпису

Отримати результат перевірки електронного підпису, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 51
Рис. 51

Image Removed

Рис. 51. Результат розширення та перевірки ЕП

За умови, якщо було завантажено текстові дані вже з повними даними для перевірки, то з'явиться повідомлення про це, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 52
Рис. 52

Image Removed

Рис. 52. Результати розширення підпису з повними даними для перевірки

...

Вкладка «Зашифрувати» містить такі розділи: Параметри шифрування, Сертифікат отримувача, Текстові дані та Файл, Рис. 53 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Розділ «Параметри шифрування», який включає:

...

  1. Поле «Сертифікат отримувача зашифрованих даних» (завантажуємо файл-сертифікат отримувача).

Anchor
Рис. 53
Рис. 53
Рис. 53. Вкладка «Зашифрувати»

  • Розділ «Файл», який включає:

...

Для того, щоб зашифрувати файл, у розділі «Параметри шифрування», обрати один з пунктів (сертифікат відправника та сертифікати видавців чи сертифікат відправника чи не додавати сертифікат відправника та сертифікати видавців), у розділі «Сертифікат отримувача» додати сертифікат отримувача зашифрованих даних, у розділі «Файл» обрати файл для шифрування, натиснути кнопку «Зашифрувати», Рис. 54 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. За необхідності можна видалити файл натиснувши відповідну кнопку та додати ще, але слід зауважити, що максимальний об'єм всіх файлів не повинен перевищувати 100Мб.

Anchor
Рис. 54
Рис. 54
Рис. 54. Процес зашифрування

Після натискання на кнопку «Зашифрувати» з'являється вікно з повідомленням з результатом зашифрування, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 55
Рис. 55

Image Removed

Рис. 55. Повідомлення про успішне зашифрування даних

Після, за допомогою відповідної кнопки «стрілка вниз» можна зберегти зашифрований файл та очищаємо форму, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 56
Рис. 56

Image Removed

Рис. 56. Збереження зашифрованого файлу

...

Для того, щоб зашифрувати текстові дані, у розділі «Параметри шифрування», обрати один з пунктів (сертифікат відправника та сертифікати видавців чи сертифікат відправника чи не додавати сертифікат відправника та сертифікати видавців), у розділі «Сертифікат отримувача» додати сертифікат отримувача зашифрованих даних, у розділі «Текстові дані» вказати текст для шифрування, натиснути кнопку «Зашифрувати», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 57
Рис. 57

...

Image Removed

Рис. 57. Процес зашифрування

Після натискання на кнопку «Зашифрувати» з'являється у полі «Зашифровані дані у кодуванні Base64», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 58
Рис. 58

Image Removed

Рис. 58. Повідомлення про успішне зашифрування даних

...

  1. Поле «Файл для розшифрування» (обирається файл, який необхідно розшифрувати);
  2. Кнопка «Розшифрувати» (Здійснює дешифрування файлу);
  3. Кнопка «Зберегти розшифровані дані у файл» (здійснює збереження розшифрованих даних у файл);
  4. Кнопка «Очистити форму» (здійснює очищення форми). Очищення форми щоразу не є обов'язковим, так як після завершення сесії, автоматично будуть очищені всі форми, які використовувалися під час останньої сесії.
  1. Тип кодування: UFT-16LE та UTF-8.
  2. Поле «Зашифровані дані у кодуванні Base64» (вказується текст, який необхідно розшифрувати);
  3. Кнопка «Розшифрувати» (здійснює дешифрування текстових даних);
  4. Кнопка «Очистити форму» (здійснює очищення форми). Очищення форми щоразу не є обов'язковим, так як після завершення сесії, автоматично будуть очищені всі форми, які використовувалися під час останньої сесії.

Anchor
Рис. 59
Рис. 59
Рис. 59. Вкладка «Розшифрувати», розділ «Файл»

...

Для того, щоб розшифрувати файл, у розділі «Файл», необхідно вказати файл для розшифрування та натиснути кнопку «Розшифрувати», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 60
Рис. 60

Image Removed

Рис. 60. Процес розшифрування

Після натискання на кнопку «Розшифрувати» з'являється вікно з повідомленням з результатом зашифрування, Рис. 61 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту, та для збереження розшифрованих даних необхідно натиснути кнопку «Зберегти розшифровані дані у файл», Рис. 62 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Anchor
Рис. 61
Рис. 61
Рис. 61. Повідомлення про успішне розшифрування даних

Anchor
Рис. 62
Рис. 62
Рис. 62. Збереження розшифрованих даних

...

Для того, щоб розшифрувати текст, у розділі «Текстові дані», необхідно вказати текст для розшифрування та натиснути кнопку «Розшифрувати», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 63
Рис. 63

Image Removed

Рис. 63. Процес розшифрування

Після натискання на кнопку «Розшифрувати» з'являється розшифровані текстові дані у полі «Розшифрований текст», Рис. 64 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту та очистити форму.

Image Added

Anchor
Рис. 64

...

Рис. 64
Рис. 64. Розшифровані текстові дані

...

Процес створення ЕП починається з того, що вказуються параметри створення ЕП, обов'язково вказати позначку «Генерація QR», далі завантажується файл для підпису та натискається кнопка «Створити ЕП», Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Image Added

Anchor
Рис. 65
Рис.

...

65
Рис. 65. Завантаження файлу для створення ЕП

Anchor
Рис. 66
Рис. 66
Рис. 66. Процес створення підпису

Процес створення підпису відображений на Рис. 66 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту, завершенням процесу є повідомлення про його успішне створення, Рис. 67 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту. У повідомленні зазначається «Електронний підпис успішно створено для 1 файлу».

Anchor
Рис. 67
Рис. 67
Рис. 67. Результат створення підпису

Після завершення створення підпису стають доступні позначки, окрім видалення та завантаження підпису, позначка QR-коду, Рис. 68-коду, Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Натиснувши на яку відкривається вікно із самим кодом для зчитування та завантаження картинки самого коду, Рис. 69 Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту.

Anchor
Рис. 68
Рис. 68
Рис. 68. Позначки напроти файлу

Anchor
Рис. 69
Рис. 69
Рис. 69. QR-код

Перевірка ЕП

...

При успішній перевірці ЕП з'являється картинка QR-коду (Рис. 70Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту), при натисканні на яку відкривається вікно з кодом для зчитування та завантажування (Рис. 71Шифр-CaaS. Настанова з експлуатації веб-клієнту).

Anchor
Рис. 70
Рис. 70
Рис. 70. Результати перевірки ЕП

Anchor
Рис. 71
Рис. 71
Рис. 71. QR-код